KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 12297639
nr 1229 7639
Arthur Enok Andersson
(1888-1980), Sverige
Blyerts, Arthur Andersson (1888-1980), Sverige. Bro. Signerad. Motivet: 34x30 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 21 januari 2019
kl 20:30:50
19/1 11:02:33
Arthur Enok Andersson
Läs mer om Arthur Enok Andersson